banner-image banner-image banner-image banner-image banner-image banner-image
ملک ویژه

فروش زمین در چمخاله جزیره عرشیا ( جزیره ارشیا چمخاله )

پیشنهاد ویژه

ایران / گیلان

توضیحات Print This Page پرینت

فروش زمین در چمخاله جزیره عرشیا

زمین های با  کاربری مسکونی ، ساحل زیبای چمخاله جزیره عرشیا

چند قواره زمین با متراژهای گوناگون ( از 200 تا 3000 متر )

 

برای اطلاع از قیمت زمین و دیدن سایر فایل های فروش زمین در چمخاله با ما تماس بگیرید .  09122480802

 

امکانات تفریحی جزیره ارشیای چمخاله در گیلان و مازندران بی نظیر است

مدیر جزیره ارشیا چمخاله گفت: جزیره ی ارشیای چمخاله دارای امکانات تفریحی مانند جت اسکی، قایق سواری شاتل، پاراموتور، پاراسل، Fly Board می باشد. و با توجه به توریستی بودن منطقه چمخاله و ورود مسافران زیادی به این منطقه ، در آینده نزدیک قصد تبدیل این منطقه به مرکزی توریستی و تفریحی مانند کیش وجود دارد .

ارسلان صفری مدیر جزیره ارشیا چمخاله در گفتگو با خبرنگار ۸دی با بیان اینکه از سال ۸۷ با خریداری دو هکتار زمین کار خود را در اینجا شروع کردم والان این جزیره بیش از ۵۰ هکتار مساحت دارد اظهار داشت: زمانی که اینجا را خریدم همه اش نیزار بود، زمین را آماده سازی کردم، یک کیلومتر برق کشی کردم تا اینجا، خیابان کشی کردم.

فروش زمین در چمخاله

وی با اشاره به اینکه تاکنون نزدیک به ۴ میلیارد تومان در این مکان سرمایه گذاری کرده ام افزود: این مکان گردشگری دارای امکانات تفریحی آب و هوایی مانند جت اسکی، قایق سواری، اسکی روی آب، شاتل، پاراموتور، پاراسل، Fly Board و … می باشد.

مدیر جزیره ارشیا چمخاله با بیان اینکه هنوز رستوران جدید ما آماده نشده است اظهار کرد: فعلا فقط می توانیم از مسافران و گردشگران با غذاهایی مثل کباب متری، جوجه کباب و به طور کلی خانواده غذاهای کبابی پذیرایی کنیم.

مدیر جزیره ی ارشیا چمخاله با تاکید براینکه انتظار کمک مالی از مسئولین برای اتمام این پروژه بزرگ گردشگری و تفریحی دارم گفت: مثلا برای خرید قایق های اتوبوسی که دارای رستوران و سایر امکانات رفاهی است و مردم می توانند یک سفر چندساعته را در وسط دریا تجربه کنند نیاز به کمک داریم.

قیمت زمین در چمخاله

وی با اشاره به اینکه در سال نزدیک به بیش از ۷ هزار نفر گردشگر از جزیره ارشیا چمخاله بازدید می کنند افزود: من تا کنون اقدام به تبلیغات نکرده ام، اگر این پروژه تمام شود و تبلیغات جدی ما آغاز شود، به دلیل اینکه همچنین تفریحات و امکاناتی در گیلان و مازندران وجود ندارد فکر می کنم با استقبال بسیار گسترده مردم مواجه می شویم.

وی در پایان با بیان اینکه وقتی کار اینجا تمام شود به تکمیل پروژه شعبه دو اینجا در ساحل چمخاله خواهم پرداخت اظهار داشت: آنجا حتی باند پرواز نیز وجود دارد، ولی متاسفانه امکانات کافی برای سرویس دادن به مسافران وجود ندارد، نمازخانه باید احداث شود، سرویس بهداشتی باید احداث شود، سایه بان و آلاچیق و پارکینگ باید احداث شود،

 

برای اطلاع از قیمت زمین در چمخاله و مشاهده فایل های فروش زمین در چمخاله با ما در تماس باشید .

اطلاعات اصلی

فاصله از شهر
دقیقه2
گاز
دارد
برق
دارد
گاز
دارد

فضای داخلی

کاربرد زیرزمین :
مسکونی

فضای خارجی

متراژ باغ :
از 200 تا 3000 متر
چاه آب :
دارد

پیدا کردن ویلای خود

ساسان لطیفی

ساسان لطیفی

عامل فروش

09122480802

ro.salaamat@gmail.com

پرسش از عامل فروش

ویدیوی توضیحاتی

about video
Footer background image

آدرس دفتر مستر ویلا

تهران - ستاری - نبش بنفشه سوم

شماره تماس : 2480802-0912

ایمیل : agahiforoosh@gmail.com

ساعات کار دفتر

شنبه - چهارشنبه : 9 صبح الی 6 عصر

پنجشنبه - جمعه : 9 صبح الی 3 عصر

مدیرییت : مهندس لطیفی و مهندس علی قربانیان

با مشاور ما تماس بگیرید